U ndanë nga vëllezërit Veshaj, ja si i kanë raportet Jonida Maliqi dhe Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani dhe këngëtarja Jonida Maliqi ishin në një lidhje me vëllezërit binjak Romeo dhe Donald Veshaj.

Romeo ishte i dashuri i këngëtares Jonida Maliqi, më të cilin kishte një diferencë goxha të madhe në moshë, ndërsa Donaldi ishte i dashuri i prezantueses Bora Zemani.

Jonida deklaroi se i ka dhënë fund lidhjes me Romeon, ndërsa pak muaj më vonë edhe Bora i dha fund lidhjes së saj me Donaldin.

Jonida nuk ndjek asnjë nga vëllezërit Veshaj në “Instagram”, nga ana tjetër Bora ndjek vetëm ish-kunatin Romeo.

Një detaj që tregon raportin e mirë që kanë dy ish-kunatat është se të dyja e ndjekin njëra-tjetrën në “Instagram”.