Të shtëna me armë në një supermarket, tre të vdekur, mes tyre dhe një fëmijë

Tre persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e të shtënave më armë zjarri që janë regjistruar pasditen e sotme në një supermarket Publix në Florida.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se mes të vdekurve është një grua, një fëmijë dhe një burrë.

Mësohet se të  shtënat ndodhën pak pas orës 11:30 me orën lokale, brenda një dyqani Publix, rreth 15 milje në perëndim të Palm Beach,  sipas Zyrës së Sherifit të Qarkut Palm Beach.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë.