Deputetja Adriana Matoshi hyp mbi tavolinë dhe dhuron poza provokuese

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi pozon si aktore dhe modele në rrjetet e saj sociale. Në fotot më të fundit, deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi ka hypur mbi një tavolinë dhe ka hapur këmbët.

“Hyp se t’vrava, zbrit se t’vrava! Kjo thënie e lashtë popullore”, ka shkruar Adriana krahas fotos.

LEXO EDHE  Shkurte Gashi rrëfen për herë të parë historinë e njohjes me partnerin: Thashë kush e duron këtë...

Ndërkohë, aktorja dhe deputetja vazhdimisht përflitet nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika, Keith Groeneveld. Deputetja e ka zbuluar lidhjen me 21-vjeçarin para disa muajsh, mirëpo publiku nuk kurseu edhe kritikat kundrejt aktores për zgjedhjen e saj. Groeneveld është 19 vjet më i ri dhe i përket një tjetër etniciteti.