Luljeta e “Për’puthen +40” përgëzon Encën për foton nudo në bregdet

Enca Haxhia i vuri “flakën rrjetit’ me foton e saj nudo në bregdet. “Top Albania Radio”, i kujtoi publikut në një postim të bërë pak më parë kërkesën e Luljetës së “Përputhen” për legjitimimin e plazheve nudo.

Mes shumë komenteve, shumica ishin negative, por kishte dhe nga ato që mbështesnin këngëtaren për këtë veprim të guximshëm.

Një nga këto komente suportuese ndaj Encës, ishte dhe komenti i vetë Luljetës: “Bravo Enca do flasin do lodhen ti je mirë me veten”

Image