E përmalluar për të atin, Sara ndan foton e veçantë me Dritan Hoxhën

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është përmalluar për babain e saj të ndjerë, Dritan Hoxhën.

Ai është ndarë tragjikisht nga jeta në maj të vitit 2008 dhe ka lënë një boshllëk të madh në familjen e tij. Në rrjete sociale nuk mungojnë herë pas here dedikimet e fëmijëve të tij, të cilët tregojnë se e kanë në mendje çdo ditë.

Sara ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj një foto shumë të vjetër e të veçantë me të atin, teksa e ka shoqëruar postimin vetëm me një zemër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)