Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe orari

Ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë.

OSHEE bën me dije se për shkak të punimeve që do të kryhen për rikonstruksionin e kabinave, nesër në intervalin kohor 09:00-16:00 do të punohet në dy kabina të një fideri të NST Traktora.

LEXO EDHE  Covid-19 në Kosovë, 195 raste të reja dhe 2 viktima

Gjatë këtij orari, pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Rruga “Ilia Shyti”, rruga “Leandro Zoto”, rruga “Sterjo Spase”, rruga “Violeta Manushi”, rruga “Genci Leka”, rruga “Sali Ceka”, rruga “Vangjush Miho”.