Kanye West ‘harron’ Kim Kardashian, në romancë të re me Irina Shayk

Meidat rozë nuk kanë më dyshime: Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje.

Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të West.

Outlet raportoi se ata u panë duke ecur në pronën e një hoteli luksoz me një grup personash të tjerë.

Ndërkohë, martesa shtatëvjeçare e West me Kim Kardashian sapo përfundoi në shkurt kur ajo bëri kërkesë për divorc. Ish-çifti kanë bashkë katër fëmijë: North, 7, Saint, 5, Chicago, 3 dhe Psalm, 2.

Ndërsa, Shayk, 35 vjeçe, u përfshi për herë të fundit romantikisht me aktorin Bradley Cooper dhe kanë një vajzë 4-vjeçe, Lea.

“Marrëdhënia ime e kaluar, është diçka që më takon mua dhe është private”, tha aktorja për lidhjen e saj me Cooper. “Është vetëm një pjesë e vetvetes sime të brendshme që nuk dua ta jap”, shtoi më tej ajo.