Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shfaqet në vaskë me partneren teksa e lag me shampanjë (Foto)

Ish-konkurrenti i ‘Për’Puthen’, Arjon Luli, i cili gjeti dashurinë sapo doli nga programi, ka ndarë me ndjekësit e tij disa video tepër provokuese në “InstaStory”.

Që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngurronte që të postonte foto me Serenën, madje dhe provokuese, teksa në videot e fundit, dyshja duket se po bëjnë gati një projekt të tyrin.

Serena shfaqet e zhveshur brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Arjoni, teksa ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Pak ditë më parë dyshja zbuluan se shumë shpejt mund të publikojnë edhe një video të tyren porno.