Avokate dhe nënë e një vajze, zbulohet identiteti i të dashurës seksi të ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ka publikuar foton e parë krah të dashurës së re. Bukuroshja brune u bë shkak që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

Në foto, Riniani shihet krah zeshkanes seksi, e cila është e veshur me një fustan të ngushtë të zi, që i tregon linjat trupore.

Buzëqeshja e saj”, shkroi ish-konkurrenti krahas fotos.

Riniani etiketoi vajzën, duke zbuluar kështu se quhet Anisa Berliku dhe se është avokate në Spanjë. Për më tepër, ajo është edhe nënë e një vajze, e cila quhet Chloe.