Italiani i Për’puthen ‘ngacmon’ Bora Zemanin: Po të isha më i ri…

Puntatën e djeshme në Për’puthen është transmetuar takimi mes Shqipes dhe Giuseppes në natyrë.Takimi i tyre solli shumë diskutim në studio mes konkurrentëve.

Shqipja është shprehur se ai do vetëm të duket dhe të thotë që unë jam më i miri, ndërsa edhe konkurrentët e tjerë janë të mirë.

LEXO EDHE  Rita Ora e emocionuar për triumfin e Distria Krasniqit: Kosova lë gjurmë në Tokio 2020

Ndërsa konkurrenti italian i është kundërpërgjigjur se ai ka prezencë në emisionin. Por i ka çuditur të gjithë deklarata e Giuseppes, i cili i ka thënë moderatores Bora Zemani se po të ishte më i ri do të dilte me të.