Video-t e kryegjyqtares së Elbasanit në Tik-Tok “fusin në sherr” Antonelën dhe Shqipen

Videot e Enkeleda Kapedani, kryegjyqtare e Elbasanit, e cila filmonte veten me veshje luksoze dhe ngrinte gishtin e mesit në Tik-Tok, “futën në sherr” dy ish-konkurrentet e Për’puthen, Antonela Berishën dhe Shqipe Hysenajn.

Shqipja është shprehur se një reagim si i kryegjyqtares së Elbasanit është i patolerueshëm, deklaratë që ka sjellë reagimin e ashpër të Antonelës.

“Veprimi që the ishte i turpshëm. Gishti i mesit ishte i turpshëm? Po pse çfarë pret ti mbasi të bullizon gjithë Shqipëria. Do qajë aty? Na ka bullizuar gjithë Shqipëria. Unë iu them “va’ fa’ un culo!” Shumë mirë ka bërë. Dhe ti s’duhet ta paragjykosh se ke qenë në vendin e saj. Ça pret që të qajë në video. Jo vetëm një gisht, por të gjithë gishtat t’i tregojë,“-tha Antonela në fjalën e saj.

LEXO EDHE  E ke më shumë se shoqe? Mevlani tregon çfarë është Antonela sot për të