Tre muaj pas humbjes së të atit, Trim Jetullahu rikthehet në rrjete sociale

Më 21 mars të këtij viti, Trimi Jetullahu humbi babanë e tij dhe këtë lajm e ndau me të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

Me anë të disa fotove dhe fjalëve prekëse këngëtari tregoi se ka qenë shumë i lidhur me të atin dhe se për të, ai ka qenë shoku më i mirë i jetës.

Ditën e djeshme, artisti ka njoftuar fansat se pas më shumë se dy muaj, është rikthyer sërish në rrjete sociale.

trimi jetullahu (4)