Sara Hoxha e shqetësuar pas kritikave të fansave: Falënderoj Zotin që nuk ndodhi asgjë, s’do ndodhë më kurrë

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha po përballet me sfida të ndryshme si një nënë e re. Ajo ka ndarë ditën e djeshme një foto në makinë ku shihet Poem Blu, në ulësen e saj në sedijen e përparme të makinës. Mirëpo, fansat e kanë kritikuar dhe këshilluar mos ta bëjë më diçka të tillë sepse kjo është e rrezikshme.

Pas mesazheve të shumta, Sara ka reflektuar dhe përmes një statusi në rrjete sociale ka shkruar se këtë e parë shpesh në Gjermani, prandaj ka menduar se nuk ka asnjë gabim dhe thotë se diçka e tillë nuk do ndodhë më.

“Po lexoj disa mesazhe se kjo nuk është e sigurt! Të jem e sinqertë nuk e dija dhe nuk mendova të informohesha pasi kam parë shoqet e mia në Gjermani ta bëjnë dhe e mora për të mirëqenë. Tani që po lexoj këto falënderoj Zotin që nuk ndodhi asgjë dhe kjo nuk do të ndodhë më kurrë!”- shkruan ajo.

Image