Festoi 30 vjetorin e lindjes, dalin pamje nga festa ‘magjike’ e Armina Mevlanit

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ka festuar ditëlindjen e 30-të.

Në këtë ditë speciale ajo ftoi miqtë e saj në një festë të paharrueshme “nënujore”.  Armina u shfaq e veshur me një fustan bojëqielli me xixa dhe dukej si një sirenë teksa pozonte në një guackë gjigante.

Lori Hoxha ishte gjithashtu e ftuar dhe ka publikuar disa pamje nga festa luskoze.