E mbante larg vëmendjes së publikut, publikohet fotoja e parë e vajzës së MC Kreshës

Artisti i njohur shqiptar, Mc Kresha, u bë baba për herë të parë në qershor të vitit të kaluar. Reperi dhe partnerja e tij, Erzina mirëpritën një vajzë që e pagëzuan me emrin Iza. Ata janë treguar shumë të rezervuar përsa i përket jetës private dhe janë munduar ta mbajnë vogëlushen larg vëmendjes së publikut.

Tashmë që Iza ka mbushur 1 vjeç, ka qarkulluar dhe fotoja e parë e saj. Prive ka siguruar një foto familjare gjatë festës së ditëlindjes në jug të vendit. Vogëlushja duket se është një kopje e të atit dhe me flokët kaçurrela sikurse reperi.