Arjon Luli dhe Serena Sulo bëjnë deklaratën “bombë”: Do publikojmë një video porno

Ish-konkurenti i “Për’puthen”, Arjon Luli u lidh me Serena Sulën pas daljes nga programi dhe skandalit me Ana Lleshin.

Së fundmi ata kanë qenë të ftuar në emisionin “Express Rozë”, ku kanë zbuluar detaje të reja rreth lidhjes së tyre. Serena tregoi se e ka bërë ajo hapin e parë për të njohur Arjonin, duke i shkruar në Instagram. Mes të tjerash, dyshja kanë bërë dhe një deklaratë “bombë”. Ata kanë treguar se kanë realizuar një video porno dhe po mendojnë ta publikojnë.

“Mund ta quash sex tape, ose porno, ne e kemi bërë për të shikuar veten. E kemi bërë dhe nuk kemi pasur ndërmend ta publikojmë, por ndoshta nesër kemi ndërmend ta publikojmë. Nëse e bëjmë është sepse e kërkojnë shumë dhe e kemi menduar, pse mos ta bëjmë dhe këtë. Nuk do e bëjmë për përfitime ekonomike”, ka deklaruar Arjoni.