“Nuk lëpij aty ku kam pështyrë”, Melisa dhe Andi tregojnë pse refuzuan pjesëmarrjen në “Për’puthen Reunion”

Për herë të parë Andi dhe Melisa kanë treguar pse nuk pranuan ftesën e Olsës për tu bërë pjesë e ‘Për’puthen Reunion”. Për mediat kosovare ishte Melisa që mori mikrofonin, duke treguar se nuk e mohon se eksperienca në atë emision ishtë shumë i bukur, por thekson se nuk mund të rikthehet aty ku më herët ka thënë gjërat më të shëmtuara.

“Për mendimin tim, “Për’puthen” e kanë bërë njerëzit, që do të thotë se për çdo vendim apo për çdo gjë që është bërë aty brenda, kanë qenë njerëzit në mënyrë indirekte që vendosnin çfarë duhej bërë dhe për këtë arsye kanë ndodhur shumë gjëra që kanë dalë të paparashikuara dhe gjëra që nuk duheshin bërë, siç ishte dalja ime me një person tjetër.

Unë, kurrsesi nuk kam pasur asgjë me atë person, asnjë puthje në faqe nuk e kemi shkëmbyer sepse ka qenë loja e atillë, të dalim. Për pjesën e reunion, në fakt jo vetë autorja, por dikush tjetër që ishte i brendshëm i emisionit na ka ftuar tek java e fundit e programit, por ne kemi refuzuar dhe domosdoshmërisht as te festa nuk mund të ishim. Unë të paktën nuk lëpij dot aty ku kam pështyrë. Eksperiencë e bukur, me gjithë ato kleçkat e veta, por gjithsesi”, tha ajo.

LEXO EDHE  Ngjan shumë me Bora Zemanin? Modelja shqiptare injoron pyetjen, ja si përgjigjet

Ndërsa Andi për të treguar se ishte dakord me fjalët e të dashurës së saj, tha: “Ka gjetur tenxherja kapakun.”