Tifozja e Partizanit nuk i lë vend imagjinatës, pozon toples dhe pjesët intime i mbulon me…

Trejsi Sejdini, bukuroshja seksi, e cila e ka deklaruar hapur në “Procesin Sportiv” se bën tifo për Partizanin, di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.

Supermodelja së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto seksi nga pushimet që po kalon në Maldive. Trejsi nuk i ka lënë vend imagjinatës dhe është shfaqur topless, teksa pjesët intime i mbulon me një tyl të hollë në ngjyrë rozë.

Ajo i ka kapur flokët pas duke nxjerrë në pah fytyrën dhe tiparet ka zgjedhur t’i theksojë me anë të make up-it profesional. Për të plotësuar look-un, Sejdini zgjodhi disa aksesorë si vathë apo byzylykë.