Befason Olti i “Për’puthen +40”: Ish bashkëshortja është e para në zemrën time

Olti ka treguar shpesh herë se ka ndjenja për ish bashkëshorten e tij ndërsa në puntatën e sotme e ka konfirmuar sërish.

Olti ka treguar se ka tentuar që t’i rikthehet por ajo e ka refuzuar dhe po përpiqet që të vazhdojë një jetë tjetër, por e ka tepër të vështirë.

“Ish bashkëshortja është e para në zemrën time deri tani. Ndarja ka ardhur për motive xhelozie. Kam tentuar të kthehem dhe ka refuzuar ajo. Unë po mundohem që të vazhdoj një jetë tjetër, një lidhje tjetër por nuk është aq e tjeshtë, por s’është e thënë që do të dal cift nga ky program. Është njeri i rëndësishme se është mamaja e tre fëmijëve që unë kam”, tha Olti.