Zbulohet emri, ja kush do ta prezantojë “Big Brother VIP”

“Top Channel” zbuloi pak kohë më parë se janë hapur audicionet për “Big Brother VIP”. Si kurrë më parë, këtë vit spektakli do të bëjë pjesë të shtëpisë më të madhe njerëz të famshëm, të cilët duhet të mësojnë të jetojnë larg komoditeteve të jetës së përditshme.

Arbana Osmani dhe Luana Vjollca kanë qenë kryefjala e mediave për shkak të një “luftë” që thuhet se po bëhet mes tyre për drejtimin e “Big Brother VIP”.

Kujtojmë se për vite me radhë “Big Brother” ka qenë ekskluzivitet i Arbana Osmanit.

Pak ditë më parë u tha se moderimi i “Big Brother” i është propozuar Arbana Osmanit, e cila ende nuk e kishte pranuar si ofertë.

Burime për “Kryefjala.com” kanë zbuluar se Arbana ka qenë ditën e djeshme në studiot e televizionit ku ka biseduar me vajzat e familjes Hoxha që zotërojnë Top Channel-in dhe është vendosur përfundimisht që Arbana Osmani do të jetë drejtuesja e “Big Brother Albania VIP”, i cili pritet që të nisë transmetimin në tetor të këtij viti.