Sezoni i ri, Kukësi kërkon lojtarë në… rrjetet sociale

Kukësi është duke kërkuar lojtarë për skuadrën U-21. Verilindorët në një komunikim në kanalet zyrtare të klubit kanë bërë me dije se në 15 qershor ekipi i drejtuar nga Rraman Hallaçi do nisë përgatitjet për sezonin e ri, ndërsa të gjithë lojtarët poshtë kësaj moshe që duan të jenë me Kukësin më parë do kalojnë provën e stafit teknik.

Njoftimi:

Futboll Klub Kukesi njofton se ne daten 15 qershor do te nisin pergatitjet e Kukesit U21 per sezonin e ardhshem. Trajneri Rraman Hallaci ka bere nje seleksionim nga sezoni i kaluar dhe ato te cilet kane spikatur do te jene pjese e ekipit te pare nderkohe qe te tjeret do te kene mundesi te tregojne veten.

Nderkohe, trajneri Hallaci i jep mundesi te gjithe te rinjve qe kane deshire te jene pjese e ekipit U21, te kontaktojne me klubin dhe do te vihen ne prove nga vete trajneri dhe nese bindin, do te jene pjese e skuadres per sezonin 2020-2021. Ju mirepresim