VIDEO/ “Ndeshja e radhës do të jetë për titull dhe me publik”, Florian Marku zbulon lajmin e madh

Florian Marku ka filluar stërvitje për të qenë në formën e tij më të mire për ndeshjen e madhe. Boksieri shqiptar në sfidën e radhës do të luajë për titull, por ai nuk zbulon shumë detaje se kush do të jetë kundërshtari që do të ndeshet në ring.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në “Instagram” Marku u thotë fansave të tij se bëhet fjalë për një duel me 12 raunde, ku do të ketë edhe publik, mjaftueshëm që tifozët e boksierit të presin me padurim ndeshjen.

LEXO EDHE  VIDEO/ Sherr në miqësoren Porto-Roma, Pepe i pandreqshëm

“Përshëndetje të gjithëve. Kemi lajme të mira! Përgatitja ka filluar, ndeshja e radhës do jetë për Titull, 12 raunde me publik. Për kundërshtarin dhe datën do ju lajmëroj ditët në vazhdim! LETS GOOOO”, shkruan Marku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)