VIDEO/ Goli i mbrëmjes, Griezmann realizon një “perlë” për Francën

Franca kryeson 3-0 në miqësoren kundër Uellsit.

Golin e dytë për “Gjelat” e shënoi Antoine Griezmann në minutën e 48-të. Pas një asisti perfekt të Mbappe, Griezmann godet me të majtën duke e dërguar topin atje ku nuk mund ta kap portieri. Realizim perfekt nga ana e 30-vjeçarit, i cili duket në formë mjaft të mirë pak ditë para nisjes së Europianit.

LEXO EDHE  Skandali me biondet, Rooney: Kam gabuar, i kërkoj falje klubit dhe familjes

Trefishimi i rezultatit Ousmane Dembele në minutën e 79-të.