Arjan Konomi i del në krah Ledjanës pas ndarjes nga Mevlani

Opinionisti i Për’puthen Arjan Konomi shprehu publikisht mbështetjen për Ledjana Prengën pas ndarjes nga Mevlan Shaba.

Ledjana dhe Mevlani janë ndarë dhe shkëputën çdo kontakt me njëri-tjetrin. Shkak për këtë supozohet të jetë xhelozia, teksa Mevlani tregoi se Lediana e bllokoi në çdo rrjet social pas festës së “Përputhen”, ku ai këndoi bashkë me Antonelën.

Në një prej fotove të saj të fundit në rrjete sociale, Arjani e mbështeti publikisht me anë të një komenti, duke i thënë se ajo meriton më shumë se një këngë.

“Ti meriton shume me teper se nje kenge”, i shkruan opinionisti.

 “Une e vleresoj, sidomos e thene nga ty Arjan. Jam bere per ca keshilla keto dite”– ia kthen Ledjana.