‘Mashtrues’/ Lali Eri zhduk qiellgërvishtësen pas Kullës së Sahatit! Rrjeti shpërthen ndaj kryebashkiakut (Video)

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj alias Lali Eri, ka bërë çudinë e radhës ditën e sotme ndërsa ka zhdukur nga video si me magji kullën që po ngrihet pranë sahait të Tiranës.

Veliaj ka zgjedhur të urojë festën e 1 Qershorit nga taraca e Bashkisë, ndërsa në sfond shihet vetëm kulla e sahatit dhe jo kulla e betonit që po ngrihet çdo ditë e më shumë.

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejë rrjeti duke e cilësuar Veliajn një mashtrues.

Video dhe komentet në rrjet: