Dy këngëtarët shqiptarë rivalë në ‘Eurovizion’, Anxhela Peristeri përqafohet me…

Anxhela Peristeri dhe Gjon’s Tears janë dy shqiptarët të cilët do të performojnë kundër njëri-tjetrit në skenën e Eurovizion-it.

Gjon Muharremaj është shqiptari nga Kosova i cili këtë vit përfaqëson Zvicrën me këngën ‘Tout l’Univers’.

Edhe pse në skenën e Eurovizion Gjon’s është një rival i këngëtares Anxhela Peristeri, ata e mbështesin njëri-tjetrin në prapaskenë teksa shihen të përqafuar në natën gjysëmfinale.

Sot është nata finale e ‘Eurovizion 2021’, ku pak çaste ndajnë nga fillimi i shfaqjes.