VIDEO/ Atmosferë e ndezur në kryeqytet, shikoni si pritet Partizani pas fitores ndaj Teutës

Atmosferë elektrizuese në rrugët e kryeqytetit. Tifozët e Partizanit i rezervuan një pritje fantastike skuadrës pas triumfit në transfertë ndaj Teutës.

Me flakadanë dhe këngë, ultrasit i bënë “pritë” autobusit të skuadrës festuar së bashku këtë sukses, që i afron shumë me titullin kampion.

Kujtojmë që Partizani kryeson momentalisht me pikë të barabarta me Teutën, teksa një fitore në sfidën e radhës ndaj Vllaznisë, me shumë gjasa do i siguronte “demave të kuq”, titullin e radhës.