Aksident me vdekje në Tiranë (VIDEO)

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar sot në “Bulevardin e Ri”, në Yzberisht.

Në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor, ndërsa thuhet se viktimë ka mbetur drejtuesi i motomjetit.

Siç shihet edhe nga pamjet, viktima ndodhet ende në rrugë, ndërsa pritet që ambulanca të marrë trupin e tij. Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës si dhe shkaqet e aksidentit.

/BW/