Roza Lati zbulon se është në një lidhje dashurie: Jam shumë e lumtur, e dua vërtet (Foto)

Një set fotografik tejet provokues ku moderatorja Roza Lati shfaqet duke ‘ngrënë’ një zemër njeriu silikoni ka shkaktuar debate. E veshur me një këmishë të bardhë dhe e mbuluar e gjitha me gjak të krijuar nga perzierje bojrash, Roza ka pozuar nga cepi i një kuzhine teksa mban në dorë një zemër silikoni. 

Seti fotografik me titullin “TA HA ZEMREN” ngjalli aq shumë debate saqë detyruan moderatoren të japi një shpjegim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Moderatorja sqaroi me anë të një instastory që është e dashuruar dhe shumë mirë me të dashurin e saj.

“Zemrat e mia, shoh që jeni shumë të shqetësuar kush më ka zhgënjyer mua në atë farë feje që unë bëra setin ‘Ta ha zemrën’, ma keni blloku inboxin. Po ju vë në dijeni publikisht, që unë jam shumë e lumtur dhe OK me të dashurin tim. E dua vërtet. Seti ‘Ta ha zemrën’ ishte një frymëzim kur pam zemrën e silikonit të punuar aq reale sa thashë ‘wow’ duhet ta bëj një foto me këtë. Normal që nje organ në dorë do foto harcore , do një set të egër. Dhe parukja bjonde na çoi në mood të divave që kanë qënë gjithmoë të zhgënjyera nga meshkujt. Kështu që, asgjë personale,thjesht shoë dhe qejf i egër.Ju dua shumë,”– tha ajo krahas fotos me të dashurin të cilit ka zgjedhur t’ia mbulonte fytyrën.