LIVE/ Skënderbeu-Partizani, ndiqni supersfidën

Ka startuar në orën 19:00 në Korçë, supersfida mes Skënderbeut dhe Partizanit. Një përballje tepër delikate për sa i përket objektivave të këtyre 2 skuadrave.

Korçarët do të luajnë gjithçka për gjithçka, për të shpresuar deri në javën e fundit te mbijetesa, ndërkohë që në krahun tjetër, të kuqtë e Ilir Dajës, vijnë si favoritë në letër.

Një rezultat pozitiv në stadiumin “Skënderbeu”, do të ishte një hap i rëndësishëm drejt titullit kampion për kryeqytetasit.

Ndiqni ndeshjen LIVE: