Përmbyset automjeti në aksin rrugor Elbasan-Librazhd

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Labinot-Fushë

Një automjet ka humbur papritur kontrollin dhe është përmbysur në anë të rrugës. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka shpëtuar mrekullisht, pa pasoja të rënda.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më herët një aksident i ngjashëm ndodhi në Vorë, ku makina e një 25-vjeçareje u përmbys në rrugë, ndërsa edhe në këtë rast, ajo shpëtoi mrekullisht.