Fillojnë xhirimet për sezonin e dytë të “Emily in Paris”, ja çfarë pritet të ndodhë

Xhirimet për sezonin e dytë të “Emily in Paris” kanë filluar. Seriali, është konceptuar nga Darren Star, i njëjti autor i “Seksi dhe Qyteti”, që në katër javët e para arriti 58 milionë përdorues, duke e bërë serialin më të shikuar në Netflix në vitin 2020.

Historia e Emily, amerikania që zhvendoset në Francë për të punuar në kompaninë e komunikimit Savoir, në mes të takimeve romantike dhe miqësive të reja, do të fillojë pikërisht aty ku ajo u ndal, në sfondin gjithnjë e më romantik të Parisit.

Regjisori ka konfirmuar se të gjithë aktorët e sezonit të parë do të jenë pjesë e sezonit të dytë. Personazhet si Lucas Bravo, Camille Razat dhe Ashley Park Philippine Leroy Beaulieu do të rikthehen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis)