LIVE/ Starton supersfida Chelsea-Real Madrid, ndiqni ndeshjen

Ka startuar në orën 21:00 në “Stamford Bridge”, akti i dytë i gjysmëfinales së Champions-it, mes Chelseat dhe Realit të Madrid.

Gjithçka mbetet e hapur, për sa i përket kualifikimit pas barazimit 1-1 në sfidën e parë, teksa të 2 ekipet do t’i luajnë të gjitha shanset, për të siguruar një biletë në finalen e Stambollit, aty ku i pret Mançester Siti i Pep Guardiolës, që eliminoi mbrëmjen e djeshme PSG-në.

Takimi i parë në Spanjë përfundoi me rezultatin 1-1 me “Blutë” që kanë avantazhin e golit në fushën kundërshtare.

Ndeshjen mund ta ndiqni këtu LIVE: