Aktorja e “Game of Thrones” del topless në mes të rrugës (Foto)

Aktorja e “Games of Thrones”, e njohur si Arya Stark, ka dalë në publik gjysmë e zhveshur. 23-vjeçarja, emri i vërtetë i së cilës është Maisie Williams, u shfaq e veshur me të brendshme në pjesën e poshtme, me një palë çizme me takë të lartë, si dhe një pelerinë plastike të tejdukshme që i zbulonte gjoksin, raporton “Daily Mail”.

Aktorja u shfaq e veshur kështu teksa mbërriti në sheshin e xhirimeve të dramës “Sex Pistol”. Modeli i flokëve të ngritura lart ishte një tjetër element që plotësonte pamjen e Maisie, e cila është brune dhe me flokë të gjata kaçurrela.

Xhirimi i skenave për dramën e re, që do të transmetohet në fund të këtij viti, ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën nga aktorja.