Ndahet nga jeta shefi i komisariatit të Policisë

Është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme shefi i komisariatit të Lushnjes, Adrian Matani.

Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të Metanit në moshën 45 vjeçare e kanë bërë me dije miqtë dhe kolegët  e tij me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Dyshohet se shefi i komisariatit ka humbur jetën nga infarkti në zemër ndërsa ndodhej në banesën e tij në Tiranë.

Edhe pse familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, 45-vjeçari ka humbur jetën.

Metani ishte prej vitesh pjesë e Policisë së Shtetit, ndërsa së fundi ishte emëruar shef i komisariatit të Lushnjes.