“Më quajti kurvë”/ Dalin prapaskenat, ja çfarë ndodhi me Antonelën në tualet pas sherrit (Video)

Dy ditë më parë në Për’puthen ka plasur sherri mes Blerimit dhe Antonelës. Blerimi i revoltuar i ka thënë: “Ti je nga ato femrat që rrinë me këmbet hapur”.

Kaq ka mjaftuar qe Antonela të preket dhe të kërkojë të dalë nga studio. Teksa shkon ne tualet ajo ndiqet nga Atdheu i cili përpiqet ta qetësojë.

“Ai më quajti kurve si të rrija unë aty”- shprehet Antonela mes lotësh. Më tej debati ka vazhduar edhe pas kthimit të kesaj të fundit.