Partizani ndryshon mendje, sfida ndaj Kastriotit nuk do të luhet në “Selman Stërmasi”. Ja axhenda e të kuqve

Partizani do të luajë të shtunën kundër Kastriotit, ndeshje e vlefshme për javën e 28-të të Superiores.

Fillimisht u përfol se të kuqtë do të prisnin krutanët në “Selman Stërmasi”, por së fundmi klubi kryeqytetas ka zyrtarizuar axhendën.

16-herë kampionët e vendit kanë zgjedhur “Air Albania Stadium” për t’u përballur me ekipin e trajnerit Ramadan Ndreu.

LEXO EDHE  Lajm i keq për Shqipërinë, titullari i kuqezinjve dëmtohet dhe humbet ndeshjet e shtatorit

Përmes një postimi në kanalin zyrtar bëhet me dije që ndeshja Partizani – Kastrioti do të zhvillohet ditën e shtunë, në orën 16:00 në stadiumin modern.