Çfarë i ka ndodhur aktorit? Brad Pitt fotografohet në karrike me rrota në spital

Fotografitë e aktorit Brad Pitt ku shihet në një karrike me rrota në spital kanë shkaktuar trazira në rrjetet sociale.  Ylli 57-vjeçar duket mjaft i dëshpëruar, i shoqëruar nga një mjek dhe truproja i tij.

Page Six raporton se Brad vizitoi një dentist në një spital në Los Angeles. Arsyeja e qëndrimit në karrocë është sepse aty ekziston një politikë specifike në spitale që përcakton që të gjithë pacientët duhet të largohen me këtë procedurë dhe të shoqërohen nga një mjek për sigurinë e tyre, në rast se nuk ndihen mirë.

LEXO EDHE  Ledjana reagon e revoltuar ndaj fansave të saj dhe Mevlanit: Më lini të qetë njerëz