Zbulohet e shkuara e familjes së Tea Trifonit, e ëma e dënuar për kultivim lëndësh narkotike (Foto)

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, gjatë kohës kur ishte në program ka treguar se është rritur nga gjyshërit dhe jeton vetëm me të motrën në Tiranë.

Së fundmi është zbuluar që e vërteta është ndryshe. Në vitin 2015 në media ka qarkulluar lajmi se nje cift në Lushnjë janë arrestuar për kultivim të lëndeve narkotike diku tek rreth 800 rrënjë.

LEXO EDHE  Arbana Osmani i bën surprizën e veçantë Eduartit gjatë pushimeve në Itali

Teuta Trifoni është pikërisht e ëma e Teas e cila nuk dihet ende nëse vazhdon të kryejë dënimin apo është jashtë shtetit.

Mesa duket kjo ka qenë edhe arsyeja qe Tea ishte shumë e rezervuar përsa i perket jetes së saj familjare gjatë pjesëmarrjes në program.