Pushime luksoze në Dubai/ I kërkuan të vendosë maskën, Enca mbulon fytyrën me bikini

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka zgjedhur si destinacion për të pushuar Dubain.

Së fundmi, mesa duket asaj i është kërkuar mbajtja e maskës në ambiente publike, por Enca ka gjetur një mënyrë tjetër. Ajo ka vendosur që reçipetat e bikinit ti mbajë në fytyrë si një lloj maske luksoze.

LEXO EDHE  Merr fund armiqësia mes reperëve? Çfarë po ndodh mes Noizyt dhe Getoarit?

“Kur më thonë të mbaj maskë”, shkroi Enca duke e shoqëruar shkrimin e saj me një emoji duke qeshur.

Image