E akuzojnë se imiton Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun, reagon Olsi Bylyku

Olsi Bylyku ishte i ftuar në emisionin “Expuls” në RTV Ora dhe foli pa dorashka. Një pikëpyetje që e kanë pasur disa njerëz, ka qenë nëse ai kopjon apo është frymëzuar nga Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi.

“Unë nuk e marr për ofendim të më thonë që dukem si Ermali ose si Besi. Të dy janë dy figura shumë të suksesshme, sidomos në fushën ku jam unë. Dhe sigurisht nëse do arrij diku si Ermali ose si Besi, prapë është sukses për mua. Por unë kurrë nuk kam marrë asnjë indicie, qoftë nga Besi apo qoftë nga Ermali.

LEXO EDHE  Nënë për herë të dytë? Bora Zemani zbulon si do të quhet e bija

Me Ermalin nuk është se kam ndenjur, ndërsa me Besin kam ndenjur 24 orë të ditës dhe nuk kam marrë gjëra nga ai që i kam bërë ashtu si ai. Edhe për Ermalin që është komentuar për emisionin, unë e prisja që në puntatën e parë, për të vetmen arsye që ai bëri ‘Late Night Show-n’ e parë në ato përmasa. Por me kalimin e kohës njerëzit nuk komentojnë më në lidhje me këtë, sepse e kanë parë formulën e emisionit që nuk ka lidhje me emisionet e tjera.”-tregoi Olsi.