Braunwyn Windham-Burke i jep fund lidhjes me të dashurën Kris

Braunwyn Windham-Burke është përsëri një zonjë e vetme. Ylli i “Real Housewives of Orange County” është ndarë me të dashurën e saj, Kris, pasi doli si lezbike në dhjetor, sipas TMZ .

Ylli 43 vjeç, thuhet se tani është kthyer në ‘pishinën e takimeve’ duke parë gra të tjera, por nuk është në një marrëdhënie tjetër të përkushtuar.

LEXO EDHE  Elvana Gjata flet për herë të parë për zhgënjimin për Festivalin e RTSH-së

Zonjat u takuan në një aplikacion takimesh dhe dolën publikisht me romancën e tyre në fillim të dhjetorit.