VIDEO/ Partizani-Bylis, të kuqtë dyfishojnë shifrat. Shikoni çfarë bën Jasir Asani

Partizani ka dyfishuar shifrat ndaj Bylisit në minutën e 70-të. Pas shumë përpjekjesh radhazi golin e sigurisë për skuadrën e Dajës e ka shënuar Jasir Asani.

Anësori mposht portierin Qirko, pas asistit nga ana e Çinarit, shqiptari i Maqedonisë, kontrollon bukur topin brenda zonës dhe godet saktësisht me të majtën! 2-0 për “Demat e Kuq”.

LEXO EDHE  VIDEO/ Teuta drejt kualifikimit, Kallaku realizon përmbysjen e madhe