E moshuara lë me ‘gisht në gojë’ kandidatin rilindas: Ik me gjithë PS dhe Edi Ramën

Rilindasit e kanë humbur totalisht besimin tek qytetarë, aq sa asnjë grupmoshë nuk i beson më mëahtrimet e tyre.

Kandidati socialist Plarent Ndreca ka marrë një mësim të mirë gjatë kohës që ka qenë duke bërë fushatë, ndërsa është përbalur në rrugë me një të moshuar, e cila e ka të qartë se premtimet e rilindasve për rritje pensioni janë vetëm mashtrime.

LEXO EDHE  Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia shpall në kërkim 3 persona/ Sekuestrohen edhe 3 mjete

Kandidati i PS po mundohej të manipulonte hallin e vërtetë të të moshuarës, duke sygjestionuar përgjigjgen e saj, me pyetjen a beson te PS?

Por përgjigjja e të moshuarës e lë me gishtë në gojë Ndrecën, pasi ajo e përbuz Partinë Socialiste dhe Ramën, duke thënë ‘po ik me gjithë PS dhe Edi Rama’.