Jim Belushi ka një kërkesë të veçantë për shqiptarët

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Jim Belushi ka shprehur dëshirën që të njohë sa më shumë shqiptarë kudo në botë.

Me anë të një postimi të bërë në ‘Twitter’, ai kërkon nga fansat me origjinë shqiptare që ta shpërndajnë sa më shumë, në mënyrë që të krijojë lidhje të afërta me ta.

LEXO EDHE  Aktorja 66-vjeçare: Fansat më kërkojnë foto intime, burri më thotë...

“Nëse je shqiptar, rishpërndaje këtë, do të doja të lidhesha me më shumë vëllezër dhe motra të mia shqiptarë në këtë platformë”, ka shkruar ylli i Hollywood-it.