Kryemadhi: Edhe 21 ditë, ndryshimi po vjen

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zhvilluar takime me qytetarë dhe të rinj në Kavajë.

Krahas disa fotove të postuara nga takimi Kryemadhi shkruan se Kavaja sot gëlon prej dëshirës së qytetarëve, të rinj e të rritur për ndryshimin e madh të 25 prillit.

LEXO EDHE  Ish-diplomati serb, Vuçiç shpresoi që SHBA-ja t’i kundërvihej Kurtit, Rusia s’na mbron në luftë

“LSI është forca vendimtare për qeverisjen e re të Shqipërisë dhe angazhimi ynë do e kthejë Shqipërinë në një shtëpi të punësimit dhe ekonomisë edhe për familjet e nderuara kavajase. Edhe 21 ditë, ndryshimi po vjen!” shprehet Kryemadhi.