Ish-i dashuri ka një mesazh për Meghan Markle: Të njoh mirë kush je…

Ish-i dashuri i Meghan Markle, aktori i njohur Joshua Silverstein ka mbështetur dukeshën pas deklaratës së bujshme për familjen mbretërore.

Ai ka mbajtur anën e Meghan-it duke hedhur poshtë disa prej akuzave të bëra nga disa prej ish-punonjësve të saj dhe Harry-t, të cilët kanë deklaruar se Meghan ka pasur ndaj tyre një sjellje tiranike. Ata u ankuan se ish-aktorja amerikane i terrirozonte, ndërsa princi sillej si despot.

LEXO EDHE  Këngëtari i njohur bie nga helikopteri pas koncertit në ishull, ja si është gjendja e tij shëndetësore

“E njoh mirë Meghanin, nuk është në gjendje të poshtërojë vartësit. Mendoj se ka bërë gjithcka për të qenë e lumtur dhe për të bashkëjetuar në një sistem  i cili ndoshta nuk ka qenë shumë mikpritës me dikë si ajo, për atë që përfaqëson dhe origjinën se nga vjen”, tha  ish-i dashuri i Meghan.