Akuzohet se kreu vepra të turpshme me vajzën e bashkëjetueses, në kërkim 41-vjeçari në Tiranë

Një 41-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me vajzën e bashkëjetueses.

Burime zyrtare nga blutë e kryeqytetit bënë me dije se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për shoqërimin e shtetasit I.Sh., 41 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”.

LEXO EDHE  Fëmijët preken më pak nga simptomat afatgjata të COVID-19

Ai ka kryer vepra të turpshme me vajzën e mitur të bashkëjetueses së tij, shtuan të njëjtat burime.