Shtyhet seanca në apel për Adriatik Llallën, ja arsyeja

Është shtyrë sërish gjyqi për prokurorin Adriatik Llalla. Burimet bëjnë me dije se shkak i shtyrjes së seancës së GJKKO është mungesa e avokatëve.

Në seancën e sotme kanë qënë të pranishëm edhe përfaqësues të ambasadës amerikane.

LEXO EDHE  Fëmijët preken më pak nga simptomat afatgjata të COVID-19

Kujtojmë se një javë më parë Prokuroria e Posaçme kërkoi shpalljen e tij fajtor dhe dënimin e tij me dy vite burg dhe 5 vite mos ushtrim të funksioneve publike.