Këngëtari i njohur shqiptar merr dozën e parë të vaksinës anti-Covid

Këngëtari Ardit Çuni, me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se ka marrë dozën e parë të vaksinës anti-COVID.

“E kryer, doza e parë, vaksina e COVID-it”, ka shkruar Arditi krahas fotos ku shihet mjekja duke i injektuar vaksinën.

Image
LEXO EDHE  Chiara Ferragni dhe Fedez tregojnë për herë të parë arsyen e sherrit që bëri xhiron e rrjetin